X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
چهارشنبه 18 فروردین‌ماه سال 1389

آقای فردوسی پور تمدن چند بخشه؟


حوادث و اتفاقات بازی ابومسلم و تراکتورسازی در روز یک شنبه تیتر اکثر مطبوعات و سایت های خبری گردیده و هر کس از یک منظر به تحلیل و بررسی آن پرداخته است ، دوشنبه شب نیز در برنامه ی نود این مقوله مورد کنکاش قرار گرفت و با پشت خط آمدن آقای شفق مدیر عامل محترم باشگاه تراکتورسازی آقای فردوسی پور سوالات خودشان را مطرح نمودند

 شفق ضمن تشریح مسائل پیش آمده بیرون کشیدن تیم را یک امر اشتباه و نادرست عنوان نمودند و به خطای باشگاه اعتراف نمودند ولی جناب آقای فردوسی پور بحث دنیای متمدن و تمدن را مطرح نموده و به عناوین مختلف سعی در بحرانی تر نمودن اتفاق پیش آمده را داشتند که خود بهتر می دانند آتش بیار بودن معرکه در فرهنگ و دین عزیزمان امر غلط و ناصوابی می باشد .

در برنامه ی نود تریبون و صحنه در اختیار فردوسی پور می باشد و معمولاً ایشان متکلم وحده می باشند و با پریدن به وسط حرف دیگران    ( که نشانه ای از تمدن می باشد ! ) و قطع صحبت طرف مقابل اجازه خود نمایی و دفاع را از وی سلب می نماید و در بعضی مواقع که افرادی مثل جناب آقای شریفی فیتیله پیچ شان می کنند با خنده و عوض کردن بحث سعی در ناک اوت کردن طرف مقابل را دارند و با همه ی این تفاصیل باز ایشان از تمدن دم می زنند. اما خود بهتر می دانند که یکی از نشانه ها و علائم بزرگ دنیای متمدن قبول نمودن اشتباه و اعتراف به آن می باشد ، جناب فردوسی پور شما چند نفر را سراغ دارید که در برنامه ی نود به اشتباه خود اعتراف نمایند ؟ آیا این نشان از شجاعت اخلاقی فرد نیست که همه ی مسئولیت ها را به گردن می گیرد و به کار نادرست اعتراف می کند ؟

عادل خان عمل تراکتورسازی کار درستی نبود و مدیرعامل محترم و زحمت کش این باشگاه به این امر اذعان نمود پس نیازی نیست که شما در بی تمدن نمودن این باشگاه و هواداران آن کوشش نمایید و از کسانی کمک بگیرید که زدن و مضروب نمودن خبرنگار را نشان از تمدن بدانند و ترک زمین توسط یک تیم را کارهای عهد قاجار بشمارند تمدنی که شما از آن دم می زنید ممکن است در پارتی های شبانه ی توام با رقص باشد که ما از آن تمدن درویم . آقای فردوسی پور لطفاً اگر وقت نمودید همه قسمت های برنامه ی نود را از اول مرور نمایید و خود قضاوت کنید که برنامه ی شما بجز ایجاد اختلاف و تنش در فوتبال این مملکت کار دیگری انجام داده است ؟ این برنامه بجای شفاف سازی بعضی مسائل و کمک به پیشرفت ورزش فقط به حاشیه سازی و ایجاد اختلاف بین افراد و تیم ها می پردازد آیا این است تمدن ؟ تا کنون چند نفر را به جان هم انداخته اید و در مقابل چند نفر را آشتی داده اید ؟ تخریب نمودن افراد و به سخره گرفتن آنها در برنامه ی نود نشانه ای از متمدن بودن است ؟ کالبد شکافی یک بازیکن خارجی و تخریب نمودن آن در برنامه ی شما نشان از فرهنگ و تمدن اسلامی این مملکت می باشد؟ و سوالات زیاد دیگر اما بترسید از روزی که کسانی پیدا شوند که بخواهند شما را کالبد شکافی نمایند !!!

عادل خان اتفاقی افتاده و به پایان رسیده و مسئول رسیدگی به آن کمیته ی محترم انضباطی می باشد و مدیر عامل باشگاه نیز با شجاعت به اشتباه بودن آن اعتراف می نماید پس نیازی نیست که شما مسئله را از بعد جنجالی آن مورد بررسی قرار دهید و تمدن را برای بینندگان بخش نمایید چون مردم فهیم و ورزش دوست آذربایجان بهتر از شما می دانند فرهنگ و تمدن چیست . آقا عادل با این کارها نمی توانید ذره ای از محبوبیت و اعتبار تیم تراکتورسازی کم نمایید چون هواداران این تیم با تمام وجود حامی تیم شان هستند و با قبول عمل نادرست ترک زمین ، باز هم به خاطر عشق شان نفس می کشند زندگی می کنند و در همه جا و هر لحظه تراختور را دوست دارند و باز هم چنان پر شور در استادیوم حاضر خواهند شد که ورزش مملکت به آنها افتخار کند و به شما و کسانی که چشم دیدن این تیم را ندارند خواهند فهماند که ما بودیم هستیم و خواهیم بود .

 

نگارنده:آقای یحیی کوه نورد اصلی

منبع سایت رسمی باشگاه تراکتور سازی