X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
جمعه 20 فروردین‌ماه سال 1389

اقدامات قانونی برای انتقال امتیاز تراکتورسازی به موسسه جوانان خیر آغاز شد

مدیر اداره اطلاع رسانی و تبلیغات موسسه قرض الحسنه جوانان خیر گفت: به دنبال محقق نشدن تعهد مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در قبال این موسسه، اقدامات قانونی برای انتقال امتیاز این باشگاه به موسسه آغاز شده است.

 

اسماعیل قلی پور روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: مدیر عامل باشگاه فوتبال تراکتورسازی به رغم حمایت موسسه قرض الحسنه جوانان خیر تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده است.

وی افزود: بر اساس قرارداد فی مابین، باشگاه تراکتورسازی متعهد شده بود تا 23اسفند ماه سال گذشته مبلغ 15 میلیارد ریال بدهی خود به این موسسه را بازپرداخت و در صورت عدم پرداخت و طبق بند دو قرارداد حق امتیاز باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتور سازی به موسسه قرض الحسنه جوانان خیر منتقل شود.

قلی پور گفت: موسسه در همین ارتباط و از 25 اسفند ماه سال گذشته اقدامات قانونی برای انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی را از طریق مراجع قضایی آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: مبلغ مزبور بدون بهره و کارمزد بانکی با هماهنگی مسوولان ارشد استانی و در راستای کمک به باشگاه تراکتورسازی پرداخت شده است.

قلی پور گفت: در صورت انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی به موسسه جوانان خیر توسط مراجع قضایی با تمام توان از این باشگاه حمایت خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: موسسه جوانان خیر، بزرگ ترین حامی مالی باشگاه تراکتورسازی در لیگ برتر بوده، اما خلف وعده مدیران باشگاه آن را با مشکلات مالی رو به رو کرده است.

علی غفوری قایم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز در این خصوص گفت: موسسه قرض الحسنه جوانان خیر از مبلغ 15 میلیارد ریال فقط 10 میلیارد ریال در اختیار باشگاه قرار داده و پنج میلیارد ریال باقی مانده هنوز به حساب باشگاه واریز نشده است.

مدیر اطلاع رسانی و تبلیغات موسسه قرض الحسنه جوانان خیر نیز با ارسال کپی چک مزبور به ایرنا اعلام کرد که تمام 15 میلیارد ریال در شهریور ماه سال گذشته به حساب باشگاه تراکتورسازی واریز شده است.

ناصر شفق مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی هم با تایید موضوع بدهکاری باشگاه به موسسه قرض الحسنه جوانان خیر گفت: با توجه به ناچیز بودن رقم بدهی، باشگاه درصدد حل مشکل پیش آمده در این زمینه است.

وی افزود: اصل وام مورد بحث بدون بهره با پیشنهاد مسوولان ارشد استان در راستای حل مشکلات باشگاه در اختیار تراکتورسازی قرار گرفته است