X
تبلیغات
زولا
پنج‌شنبه 26 فروردین‌ماه سال 1389

شیطنتی دیگر- باقری در سیمای آذربایجان

دعوت یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های ورزشی استان آذربایجان از کریم باقری آن هم شب قبل از مسابقه تراکتورسازی و پرسپولیس در نوع خود جالب به نظر می‌رسد.

منابع خبری سایت گل گزارش می‌دهند یکی از برنامه‌های پربیننده ورزشی مرکز استان آذربایجان از کریم باقری دعوت کرده که شب قبل از مسابقه پرسپولیس ـ تراکتورسازی میهمان آنها باشد. گویا باقری نیز پیشاپیش به این دعوت پاسخ مثبت داده، چرا که در این چند روز گذشته مرکز استانی آذربایجان به صورت زیرنویس به تبریزی‌ها وعده داده که ساعت ۲۱ فردا شب میزبان کاپیتان پرسپولیس خواهند بود.

این در حالی که هنوز باشگاه و شخص حبیب کاشانی نظر نهایی خود را در خصوص این دعوت پرماجرا اعلام نکرده است. در همین ارتباط شنیده می‌شود طی دو روز گذشته مسئولان صدا و سیمای تبریز در تماس‌های تلفنی با روابط عمومی پرسپولیس در صدد گرفتن پاسخ مثبت از حبیب کاشانی هست.

به باقری بازی بدهیم یا نه؟

این درحالب است که غیبت‌های پیاپی کریم باقری در تمرینات دو هفته اخیر و حرف و حدیث‌هایی که پیرامون غیبت این بازیکن در مواجهه با تیم سابقش به گوش می‌رسد مسئولان پرسپولیس و بخصوص علی دایی را دچار این تردید کرده است که آیا از کریم باقری استفاده شود یا نه؟

به گزارش گل برخی از مسئولان پرسپولیس معتقدند اگر کریم باقری در نهایت نیز برای مسابقه روز جمعه آمده شود با توجه به حرف و حدیث‌های موجود ممکن است نتواند تمام قابلیت‌هایش را به نمایش بگذارد. به همین دلیل علی دایی در خصوص استفاده از کریم باقری دچار تردید شده و حتی این احتمال وجود دارد که شخصاً تصمیم بگیرد از بازیکنان دیگری همچون حوارملامحمد یا مهدی شیری در این پست بهره بگیرد.

سایت آفتاب