X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
یکشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1389

ناوهای هواپیمابر آمریکایی لگنی بیش نیست

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که " آمادگی بسیج در حد اعلا است" گفت: تهدیدهای آمریکا صدایی است که از مرده بلند می‌شود.

 

به گزارش ایسنا سردار محمدرضا نقدی در حاشیه سیزدهمین جشنواره تجلیل از دانش آموزان مبتکر بسیجی در جمع خبرنگاران افزود: ناوهای هواپیمابر آمریکا لگنی بیش نیست.

 

وی افزود: آمریکا در گذشته قوی‌تر بود ولی نتوانست در رابطه با تهدیدهای خود کاری انجام دهد، امروز که بسیج قوی تر شده، آمریکا نیز ضعیف‌تر شده است.

 

وی با بیان این‌که " ما همه پیشرفت‌های خود را مدیون ایثار و شهادت هستیم" اظهار کرد: قصد داریم متن درس‌ها را با فرهنگ ایثار و شهادت مانوس کنیم و در این راستا در حال انجام کار مشترکی با آموزش و پرورش هستیم و برای این منظور از دروس آمادگی دفاعی شروع کرده‌ایم.

 

به گزارش ایسنا رییس سازمان بسیج مستضعفین هم‌چنین در سخنرانی خود در این مراسم با تاکید بر این‌که " علم را باید با تقوا پیش برد" گفت: علم بدون تقوا جز خطر و ضرر برای بشریت نیست و در واقع علمی است که می‌شود بمب اتم و بر سر مردم هیروشیما می‌ریزد و یا بمب شیمیایی می‌شود و به حلبچه می‌ریزد.

 

نقدی خطاب به دانش آموزان اظهار کرد: آن‌چه شما را در رسیدن به شکستن مرزهای دانش و تولید علوم جدید موفق می‌کند ارتباط مستحکم با خداست.

 

وی با اشاره به موفقیت‌های دانش‌آموزان مبتکر و خلاق گفت: برخی موفقیت‌هایی که امروز دانش‌آموزان را به آن‌ها نایل می‌شوند، تا چند سال پیش نیز حتی یک مهندس، ادیب یا پزشک ایرانی نمی‌توانست به آن‌ها دست یابد. همه این‌ها را مرهون خودباوری و اعتماد به نفس هستیم؛ خودباوری که امام و شهدا به ما دادند. امام(ره) به ما آموخت که خود را باور کنیم و بدانیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. شهدا نیز به ما این مساله را به خوبی آموختند و با دست خالی در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

 

وی اظهار کرد: قوانین اساسی کشورها از بسیاری از معارف و ارزش‌هایی که در قانون اساسی ما وجود دارد تهی هستند. نظام ما تنها نظامی است که برای رهبرش شرط دانشمندی وجود دارد و برای انتخاب رهبر یا رییس‌جمهور دیگر کشورها چنین شرطی وجود ندارد این یعنی ملت ایران می‌گوید که من یک ملت هوشمند هستم و زیر بار حرف هر کسی نمی روم. پس رهبرمان باید هم دانشمند و هم پاک و منزه باشد و این می‌شود نظریه ولایت فقیه؛ این در حالی است که بسیاری از سران کشورهای دنیا قاچاقچی ، شرور و بی‌علم هستند.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که " امروز وقتی به نوجوانان موفق‌مان نگاه می‌کنیم یقین پیدا می‌کنیم که یک آینده تابناک، روشن و درخشان در انتظار ماست" افزود: شکستن مرزهای دانش از سوی دانشمندان بزرگ در اغلب موارد از دوران جوانی این دانشمندان اتفاق افتاده است و به ندرت کسی توانسته است در سنین بالا چنین کاری انجام دهد؛ بنابراین نوجوانان و جوانان ما باید این فرصت را مغتنم بشمارند.

 

وی اظهار کرد: امروز بشریت در آستانه تخریب کامل محیط زیست خود قرار گرفته است و ما در آستانه از بین رفتن انرژی‌های فسیلی هستیم و در نتیجه نیاز است که به انرژی‌های نو پرداخته شود. البته باید توجه داشته باشیم که مسیری را طی نکنیم که علم ما ابزار زورگویی شود.