X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1389

آیا کمالوند در تراکتور ماندنی است؟

ساخت استادیوم 100هزار نفری تراکتوردر تبریز

 

آیا کمالوند در تراکتور ماندنی است؟

دیروز سرمربی تیم تراکتور چه در مصاحبه تلویزیونی و چه در مصاحبه بعد از بازی اعلام کرد در صورت ماندن در تیم تراکتور و در اختیار گرفتن 10 الی 12 بازیکن از لیست 35 نفره ای که خود آمده کرده و به دست آقای شفق داده حتما تراکتور را فصل بعد قهرمان لیگ برتر خواهد کرد.

 

اما طبق شنیده های ما از باشگاه ، آقای شفق چندان تمایلی برای نگه داشتن کمالوند بعنوان سرمربی تیم برای فصل بعد ندارد ، دلیل این کار را هم پر حاشیه بودن کمالوند باید دانست ، به نظر می رسد عنوان کردن این موضوع از طرف کمالوند در روز بازی با پرسپولیس نشان از عدم اطمینان او از حضور در نیمکت تراکتور برای فصل بعد دانست.

ساخت استادیوم 100هزار نفری تراکتوردر تبریز

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خبر از ساخت استادیوم 100هزارنفری برای تراکتور با همکاری نمایندگانی از ترکیه و چین خبر داد و تصریح کرد: نمایندگانی از این دو کشور به تبریز آمده‌اند تا مذاکرات در این خصوص را نهایی کرده و کار ساخت این ورزشگاه بزرگ را برای تیم تراکتورسازی آغاز کنیم. همچنین به منظور انجام بازی دوستانه با تیم گالاتاسرای ترکیه هم دوشنبه این هفته با نمایندگانی از این تیم جلسه‌ای خواهیم داشت تا توافقات نهایی شود.

 

 ناصر شفق پیرامون بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: وجه بارز این مسابقه حضور تماشاچیان پرشور و بسیار زیاد تیم تراکتورسازی بود که به رغم آنکه تیم پرسپولیس در بازی در همه شهرهای ایران هوادارانی را به خود اختصاص می‌دهد اما در این مسابقه تمام هفتادهزار نفر حاضر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تنها طرفدار تراکتورسازی بودند. امیدوارم فدراسیون فوتبال نسبت به این هواداران نگاه بهتری داشته باشد چرا که آنها شایسته هرگونه تعظیم و تکریم هستند.

 

 وی افزود: بازی خوبی بین دو تیم انجام شد؛ تیم ما در نیمه نخست بسیار بهتر از پرسپولیس کار کرد و به رغم زدن تک‌گل بازی، صاحب موقعیت‌های متعدد دیگری هم شد اما در نیمه دوم شرایط فرق می‌کرد و تیم ما مانند نیمه نخست بازی نکرد؛ عمده‌ترین دلیل این مساله هم خالی بودن نیمکت بازیکنان ماست که تاثیرش را در این بازی هم دیدیم.

 

 شفق در واکنش به اظهارات "فراز کمالوند" سرمربی تیم تراکتورسازی مبنی بر اینکه برای ماندن در این تیم شرط دارم و آن هم به خدمت‌ گرفتن بازیکنان نخبه در این تیم است، کمی تعجب کرد و با خنده گفت: اگر او چنین می‌گوید ما هم می‌گوییم هیچ نظری در این‌باره نداریم.

 

 وی با بیان اینکه باشگاه تراکتورسازی همچنان شکایتش علیه محمود یاوری سرمربی تیم شاهین بوشهر را پی‌گیری می‌کند، درباره داوری بازی تیمش برابر پرسپولیس با توجه به اعتراضات تماشاچیان تیمش، خاطرنشان کرد: بنده دیگر هیچ کاری به داوری نداشته و تصمیم گرفتم صحبتی در این زمینه نداشته باشم.