X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شنبه 4 اردیبهشت‌ماه سال 1389

مجلس درصدد اجرای اصل هشتم برای مبارزه با بدحجابی است

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثار‌گران انقلاب اسلامی گفت: مجلس در صدد اجرای اصل هشتم برای مبارزه با بدحجابی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، مهدی کوچک‌زاده درخصوص انتخابات شوراها‌ گفت: روز سه شنبه طرح تجمیع انتخابات را به عنوان طرحی از طرف شورای عالی استان‌ها پیشنهاد دادند و بحث اولیه آن انجام شد و به تصویب رسید زیرا به لحاظ اقتصادی و معطل نبودن کارها، فوایدی دارد ولی باید در مجلس قانون شود و به شکل اجرایی در آید.

وی اظهار داشت: ما به تجمیع انتخابات رأی دادیم ولی اعتقاد من این است که یکی شدن انتخابات شوراها با ریاست جمهوری به دلایل مختلفی مناسب نیست؛ به این دلیل که این دو هم‌سنخ نیستند.

کوچک زاده در توضیح این مطلب ادامه داد: ریاست جمهوری در معرض تغییراتی است در حالی که شوراها این‌گونه نیست چراکه قانون را که برای یکی دو سال نمی‌نویسند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: اگر قرار است که انتخابات تجمیع شود، باید شوراها با مجلس شورای اسلامی یکی شود.

کوچک‌زاده در پاسخ به سوالی درباره شکایت از رحیمی گفت: در هر موضوعی باید معلوم شود اتهام زننده کیست؟ چون افرادی که سایت و مجله دارند، می‌توانند بر ضد کسی حرف بزنند.

نماینده مردم تهران در ادامه تصریح کرد: این حرف‌های من در دفاع از رحیمی نیست بلکه اگر ما به روش غلط در سیاست عمل کنیم حتماً به ناکجا آباد خواهیم رفت.

کوچک‌زاده با محکوم کردن بیان اتهامات ثابت نشده دیگران در تریبون گفت: در سیر تحولات ۲۰ سال اخیر، بنیانگذار این روش منحوس، جریانی به اسم اصلاح‌طلب است که روزنامه را خدا و روزنامه‌نگار را پیغمبر عنوان می‌کنند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثار‌گران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در اجرای اصل هشت قانون اساسی (امر به معروف و نهی از منکر) موانع چیست و چه کسانی مانع‌تراشی کرده‌اند؟ گفت: مجلس در این رابطه هم در تبیین قانون و هم در نظارت اقداماتی را انجام داده و درصدد اجرای آن است و بعضی وقت‌ها شرایط اجتماعی به گونه‌ای است که با روش‌های سلبی و برخوردها جواب نمی‌دهد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر ضرورت برخورد با مفاسد اجتماعی، افزود: من موافق عدم برخورد با بدحجابی نیستم لذا اول باید این موضوعات را ریشه‌یابی کرد تا منشا فساد مشخص شود.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در خصوص جبهه اصولگرایی گفت: بسیاری از اختلافاتی که در جبهه اصول‌گرایی وجود دارد مربوط به هوای نفس است و اینکه چه اندازه شیطان بر ما مسلط است را خدا می‌داند.