X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 9 اردیبهشت‌ماه سال 1389

روز دوشنبه هیئت نظارت دانشگاه جلسه ای با دبیر تشکل آرمان ترتیب داده و نامه ای غیر قابل انتشار در اختیار ایشان قرار میدهند مبنی بر اینکه تشکل آرمان دانشجو منحل شده و باید دفتر تشکل را خالی کرده و در اختیار دانشگاه قرار دهند.

این خبر توسط دبیر تشکل آقای نوروزی به اطلاع اعضای تشکل میرسد و باعث متشنج شدن جو تشکل میشود ، اما نکته حائز اهمیتی که در آینده بیشتر روی آن بحث خواهیم کرد نحوه برخورد مسئولین دانشگاه و مسئولین امنیتی استان که در داخل دانشگاه حضور داشتند با این قضییه بود. 

تنها اشاره ای کوچک به این مساله میکنیم که مسئولین امنیتی استان برای جلوگیری از هر گونه اعتراض با تمامی تدابیر لازم در داخل دانشگاه حضور داشتند.


در حال حاضر شورای مرکزی تشکل آرمان سعی در حل این مساله از طرق قانونی دارد و در این راستا مذاکراتی با مسئولین دانشگاه و پی گیری آن از طریق سازمان مرکزی در تهران دارد.

و با توجه به اینکه مسئولین ذی ربط سازمان مرکزی در تهران از این ابلاغیه اظهار بی اطلاعی میکنند ،شاید امیدوار بود که بتوان از تهران به جوابی رسید.

اما همچنانکه اشاره شد با توجه به اینکه دستور انحلال آرمان از سوی سازمانی فراتر از تشکیلات دانشگاه آزاد صادر شده است ،امید چندانی شاید نتوان متصور شد . اما با این حال شورای مرکزی تمامی تلاش خود را برای بازگشایی تنها تشکل دانشجویی مستقل و فعال در زمینه حقوق آذربایجان را که در استان به فعالیت می پرداخت صورت خواهد داد.